Notiek lapas ielāde

PAR UZŅĒMUMU

 

      Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Gravānu darbnīca” ir dibināta 2002. gadā ar mērķi kļūt par profesionālu un atpazīstamu līderi metālapstrādes nozarē!

    Laika gaitā, mēs esam sevi pierādījuši gan Latvijā, gan arī starptautiskajā mērogā, nodrošinot klientus ar profesionālu produkciju un sniedzot lojālu servisu.

    Kompānijas veiksme ir balstīta uz godīgu, atbildīgu biznesu un ētisku attieksmi. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu spektru, augstu kvalitāti, individuālu un elastīgu pieeju katram klientam. Galvenais uzņēmuma darbības veids ir metālapstrāde un tērauda izstrādājumu ražošana.

     Uzņēmums saviem esošajiem un topošajiem klientiem piedāvā plašu ar metālapstrādi saistītu pakalpojumu klāstu, kurā ietilpst rasējuma izstrāde, projektu izstrāde, metāla griešana, zāģēšana, locīšana, metināšana, virpošana, frēzēšana un slīpēšana, kā arī uzstādīšanas un montāžas darbi.
Laika gaitā uzņēmums ir strauji attīstījies – ir iegādātas moderno tehnoloģiju iekārtas, paplašināts pakalpojumu klāsts.

Esam gatavi izaicinājumiem, gatavi darīt visu iespējamo un reizēm pat  vēl mazliet vairāk nekā nepieciešams, lai sniegtu to, kas visvairāk ir vajadzīgs mūsu klientam. 

Iepazīsties ar mūsu darbiem šeit un sazinies ar mums izmanotojot kontaktu sadaļā atrodamo informāciju.

Šī vietne izmanto sīkdatnes lai uzlabotu lietotāju pieredzi internetā